O nas

Od 2011 roku prowadzimy w Swarzędzu k/Poznania Autoryzowany Sklep i Serwis HUSQVARNA. Zajmujemy się sprzedażą i serwisem maszyn, urządzeń i narzędzi dla leśnictwa, ogrodnictwa oraz dla pielęgnacji terenów zielonych.

Strona www Husqvarna http://www.husqvarna.com/pl/dealers/greenhouse/store-info/

Nasza oferta obejmuje sprzęty spalinowe, elektryczne i akumulatorowe:

- pilarki

- kosiarki

- wykaszarki i podkaszarki

- traktory i ridery

- nożyce do żywopłotu

- dmuchawy i odkurzacze

- glebogryzarki, wertykulatory i aeratory

 

W ofercie posiadamy części zamienne, eksploatacyjne i akcesoria (np. oleje, filtry, świece zapłonowe, kanistry, żyłki, noże do kosiarek ) oraz prowadzimy serwis wszystkich producentów maszyn leśnych, ogrodniczych, do pielęgnacji zieleni oraz urządzeń budowlanych

W 2012 roku rozwinęliśmy naszą działalność o wypożyczalnię sprzętu ogrodniczego i leśnego – więcej informacji w dziale WYPOŻYCZALNIA.

W 2014 roku poszerzyliśmy powierzchnię naszego sklepu, co pozwoliło zwiększyć asortyment oferowanych maszyn oraz poprawić jakość obsługi.

W 2015 roku uruchomiliśmy kompletną stronę internetową z nowym sklepem internetowy oraz udostępniliśmy kontakt z GreenHouse poprzez portale społecznościowe. Chcemy dzielić się ciekawymi faktami z branży ogrodniczej i leśnej oraz na bieżąco informować o naszej ofercie i aktualnych promocjach.

 

Kilka praktycznych informacji:

- godziny otwarcia i dane kontaktowe w dziale KONTAKT

- więcej informacji o usługach znajdziesz w dziale SERWIS, a o wypożyczalni w dziale WYPOŻYCZALNIA

- oferujemy możliwość płatności i finansowania: gotówka, karta, raty, leasing

- oferujemy zakupy towarów i usług serwisowych na raty – raty na oświadczenie (bez zaświadczeń), współpracujemy z bankami: Santander, Credit Agricole, Sygma, Meritum, załatwiamy wszystkie formalności na miejscu, spłata od 6 do 60 miesięcy; oraz leasing.